167/h brutto NOK

Dla par dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz w sklepie bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 03:37

Proponujemy zatrudnienie dla pracowników fizycznych również bez znajomości języka w sklepie z Oslo przy wykładaniu towarów. Norwegia praca od zaraz również dla par na podstawie umowy obowiązującej do 22 grudnia 2017.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Umowa: podpisana zostanie na okres do 22 grudnia 2017 (możliwość nowego kontraktu na rok 2018)

Pensja: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako pracownik sklepu wiązać się będzie z koniecznością sprzątania regałów, kontrolowaniem jakości i dat ważności produktów oraz wykładaniem świeżego towaru na półki
  • obowiązkiem będzie także pomoc w rozładunku i załadunku i przygotowywanie ekspozycji zgodnie z zaleceniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie aktualnego dokumentu o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • norweską umowę tymczasową do 22 grudnia bieżącego roku
  • możliwość nowej umowy na rok 2018 dla najlepszych pracowników
  • pracę zmianową
  • opcję zakwaterowania – odpłatnie
  • gwarancja dużej liczby godzin

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: nw/s11/17.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 7365a0774fca9681