160-180/h NOK

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz fabryka w Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2021 00:19

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla par w fabryce z Bærum przy produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Norwegii dostępne bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowanie jest na miejscu dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Bærum, Norwegia

Pensja: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie, wystawianie produktów na linię, zdejmowanie z linii, etykietowanie, obsługiwanie urządzeń, dbanie o wysoką jakość itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na 6 miesięcy
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie odpłatne zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej z urlopem, świadczeniami oraz ubezpieczeniem
  • system zmianowy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/12/21. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 77961bdd8ef473a7