175/h brutto NOK

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji napojów od zaraz fabryka w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2020 03:38

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów. Oferta pracy w Norwegii dla par także bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej w fabryce napojów

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji napojów izotonicznych
  • praca na hali przy temperaturze pokojowej
  • głównie nieskomplikowane zadania przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem może być przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa urządzeń, wykładanie na taśmę opakowań, pilnowanie ciągłości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własne auto
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zapewniony trening w języku polskim
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • darmowe zakwaterowanie – pary mają zapewnione 2 osobowe pokoje z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • odpowiednią odzież do pracy i środki ochronne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 4585f9bf4decec7e