164,60 brutto/h NOK

Dla par dam pracę w Norwegii przy produkcji kanapek bez języka 2017 Oslo-Gardermoen

  • Miasto: Oslo-Gardermoen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lipca 2017 05:05

Od zaraz możliwość podjęcia ciekawej pracy w Norwegii dla par przy produkcji kanapek 2017. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie lotniska Oslo-Gardermoen z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Oslo-Gardermoen

Zarobki: 164,60 NOK brutto/h

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Umowa: 3 miesiące (okres próbny)

Obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się produkcji przekąsek na zlecenie kateringu linii lotniczych. Są to głównie kanapki, tosty, tortille. Zadaniem pracownika będzie przygotowanie przekąsek zgodnie z otrzymanym przepisem. Obowiązki wykonywane są ruchomej taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w procesie produkcji spożywczej
  • znajomość zasad higieny związany z produkcją i przetwarzaniem żywności (HACCP)
  • konieczna minimum podstawowa znajomość języka angielskiego (norweski nie jest konieczny)
  • dyspozycyjność od początku sierpnia na minimum 3 miesiące okresu próbnego
  • szukamy osób bezkonfliktowych, potrafiących pracować w grupie

Oferujemy:

  • możliwość pracy dla par ze wspólnym zakwaterowaniem
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na cały okres trwania umowy (koszt to ok 3500 NOK od osoby miesięcznie)
  • pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich formalności, tłumaczeniem dokumentów etc.
  • brak jakichkolwiek opłat wstępnych za rekrutację po stronie pracownika

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/07/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 973596827c49e34b