129 /h NOK

Dla par dam sezonową pracę w Norwegii bez języka przy zbiorach sałaty 2020 w Nøtterøy

  • Miasto: Nøtterøy
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 maja 2020 00:14

Od zaraz poszukiwane osoby lub pary do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach sałaty, kapusty, selera. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym z Nøtterøy.

Obowiązki:
Zbiór: cięcie i pakowanie sałaty (lodowej, rzymskiej), selera i kapusty, bezpośrednio na polu

Wymagania:

Doświadczenie w podobnej pracy w Holandii lub w Niemczech,

Pary, grupy osób mile widziane.

Oferujemy:
Praca w zespole 7 osobowym w tym co najmniej jeden traktorzysta,

Zatrudnienie od 1 maja (faktyczna praca od 15 maja po kwarantannie) do końca października,

Zakwaterowanie płatne 100 koron za dzień pobytu w pełni wyposażonych domach,

Stawka godzinowa 129,00 koron brutto (plus 10,2% wypłacane na koniec pobytu),

Jest możliwość pracowania więcej niż 160 godzin w miesiącu,

Pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd do pracy samochodami firmowymi.

Pracodawca pomaga w kwestiach formalnych, bank, urząd skarbowy.

Pracodawca płaci za 14 dni kwarantanny, (za 40 godzin za tydzień) pod warunkiem, przepracowanie po kwarantannie minimum 2 miesiące (okres próbny).

jotkarekrutacja@gmail.com

źródło: praca-norwegia24.pl

ID ogłoszenia: 8965eb5d9522fab4