167/h brutto NOK

Dla par fizyczna praca Norwegia bez języka od zaraz wykładanie towarów w sklepie Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2021 00:58

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz jako pracownik sklepu. Zatrudnienie w Oslo dla par również bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki.

Stanowisko: Pracownik sklepowy

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 167 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 12

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie wykładanie towarów na półki, kontrola produktów pod kątem jakości i daty ważności, pilnowanie porządku, zmiana cen, wystawianie promocji

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • brak uzależnień
  • przykładanie się do obowiązków
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • system zmianowy
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • w przypadku par – prosimy o wspólne aplikacje, dopasujemy te same zmiany i wspólne zamieszkanie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcja wzięcia udziału w tanim kursie języka norweskiego
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s11/21.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 30261866c76655ae