207/h NOK

Dla par fizyczna praca Norwegia od zaraz bez języka wykładanie towarów w sklepie Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 października 2022 11:32

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka w sklepie wielkopowierzchniowym. Zatrudnienie w Oslo od zaraz przy wykładaniu towarów na półki. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Wakaty: 4

Pensja: 207 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w markecie wielkopowierzchniowym przy wykładaniu towarów na półki sklepowe
  • praca wykonywana jest w zespole
  • konieczne jest dbanie o porządek na stanowisku, wycieranie półek, kontrola ważności produktów na półkach, zmiana cen, samodzielne przygotowywanie ekspozycji i wystawianie artykułów promocyjnych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dobra sprawność fizyczna
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • tani kurs językowy
  • świadczenia socjalne
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej w Norwegii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s11/22.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 157635267d87c74d