Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

167/h brutto NOK

Dla par fizyczna praca w Norwegii od zaraz w sklepie bez znajomości języka Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 28 stycznia 2018 03:13

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki. Zatrudnienie w sklepie z Oslo do podjęcia od zaraz dla par. Możliwa opcja zorganizowania odpłatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zatrudnienie: od zaraz na cały rok

Zarobki: 167 NOK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na przydzielonym dziale
  • porządkowanie regałów i zdejmowanie produktów przecenionych
  • obowiązkiem będzie wykładanie na półki nowego towaru
  • wsparcie przy rozładunku i załadunku oraz przygotowywanie ekspozycji zgodnie z zaleceniami koordynatora

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bezkonfliktowość, sumienność, zaangażowanie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu dobrym
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę norweską na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • system zmianowy zamieszkanie zorganizowane odpłatnie
  • gwarancję dużej liczby godzin

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: nw/s01/18.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID Ogłoszenia: 5785a6c6accd3a20

2 Odpowiedzi na “Dla par fizyczna praca w Norwegii od zaraz w sklepie bez znajomości języka Oslo 2018”

  1. perlaipysiu na 31 stycznia 2018 @ 14:28

    Witam,jestem zainteresowana i wysłałam CV na podany adres mail.

  2. parapara na 7 lutego 2018 @ 09:52

    Witam jesteśmy zainteresowani prosze o kontakt pod numer 783700282