156,40/h NOK

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie żywności od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2020 01:35

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par na magazynie hurtowni spożywczej. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z żywnością

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 156,40 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • obsługiwanie zamówień – kompletowanie towarów, zabezpieczanie, pakowanie
  • dbanie o porządek na półkach oraz w dokumentacji
  • rozładunek dostaw i ich kontrola
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, solidność

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie do podjęcia dla par
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy lutego 2020. Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz. Wyjazdy będą również realizowane w marcu.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5035e3e75ad98659