207/h NOK

Dla par Norwegia praca fizyczna od zaraz bez języka w sklepie przy wykładaniu towarów, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2023 00:23

Od zaraz na terenie Oslo do podjęcia także dla par fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wykładaniu towarów w sklepie, rozładunku towaru, sprawdzaniu cenówek itp. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 207 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

Zadania obejmują wykonywanie prac fizycznych w części sklepu, w tym dbanie o porządek, uzupełnianie towarów, wycieranie regałów, kontrolowanie jakości produktów, zmianę ekspozycji tematycznych i cen.

Oczekiwania:

Wymagania od pracownika to brak nałogów, zdolność do pracy w różnych zmianach, wysoka sprawność fizyczna, dyspozycyjność od zaraz oraz mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zapewniamy:

Pracodawca zapewnia zatrudnienie od zaraz, wsparcie przy relokacji, pomoc koordynatora z Polski, zatrudnienie na trzymiesięczną próbę na norweskiej umowie o pracę, bezpłatne komfortowe zakwaterowanie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s05/23.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 120643080ef2a070