163,20 brutto NOK

Dla par Norwegia praca przy pakowaniu sera bez znajomości języka Sandefjord 2017

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 02:29

Od zaraz atrakcyjna propozycja podjęcia legalnej pracy w Norwegii dla par w Sandefjord przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej ogłoszenia bez znajomości języka norweskiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz posługujące się komunikatywnie językiem angielskim.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Sandefjord
Zarobki: 163,20 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 4 (lub 2 pary)
Start: styczeń / luty 2017

Zadania:
Prosta i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce nabiału polegająca na pakowaniu sera krojonego według zadeklarowanej na opakowaniu wagi produktu. Plasterki układane są na tacki, a następnie taśmociągiem przekazywane dalej do działu foliowania.

Wymagania:
– mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej, gastronomi lub na stanowisku pakowacza
– predyspozycje do szybkiej i powtarzalnej pracy przy przesuwającej się linii produkcyjnej
– dobry wzrok, stan zdrowia
– gotowość do wyjazdu od stycznia / lutego 2017
– znajomość podstawowych zasad higieny wiążących się z pracą przy żywności (mile widziane certyfikaty)

Oferujemy:
– możliwość taniego zakwaterowania na miejscu w Sandefjord
– konkurencyjne warunki płacowe oraz premie uznaniowe od pracodawcy
– praca w pełnym wymiarze godzin z możliwymi dodatkowymi nadgodzinami
– wsparcie przy dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności na miejscu
– opieka polskiego koordynatora / brygadzisty

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/02/17

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 5525881466d0a6be