od 205/h NOK

Dla par od zaraz Norwegia praca bez języka na produkcji napojów fabryka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 00:53

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów dla par bez znajomości języka. Na miejscu za darmo zorganizowane jest zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny między innymi za: proste prace manualne jak pakowanie, etykietowanie, obsługiwanie taśmy, dbanie o wysoką jakość, wykładanie opakowań na linię itp.
  • pracodawca zapewnia pełne przeszkolenie pracownicze z zakresu BHP i stanowiskowe w pierwszych dniach pracy

Wymagania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie
  • własny samochód na wyjazd – jeden na zespół/parę
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę w wynajmowanych mieszkaniach
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym od zaraz
  • komplet odzieży pracowniczej
  • świadczenia socjalne
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 25263b84e4076a18