166/h NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie zoologicznym od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2022 00:35

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par na magazynie zoologicznym. Zatrudnienie w hurtowni z Oslo od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień, pakowaniu.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Stanowisko: Pracownik magazynu

Zarobki: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2022

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie zoologicznym przy kompletowaniu towarów, pakowaniu oraz rozładunku
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przeprowadzaniu inwentaryzacji, rozliczaniu zwrotów i porządkowaniu półek

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • solidne warunki zatrudnienia
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby albo 6000 NOK od pary
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na cały czas trwania umowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • terminowe wypłacanie pensji i opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8176291f53c668b1