163,84/h brutto NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz przy pakowaniu sera Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2020 02:05

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par przy pakowaniu sera w fabryce ze Stavanger. Oferta pracy w Norwegii 2020 dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 163,84 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne pakowanie sera krojonego – układanie na tacki do zafoliowania
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości
  • możliwe inne prace – np. przy etykietowaniu, ważeniu, obsłudze maszyn

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajmowanych mieszkaniach, koszt miesięczny to 3200 NOK od osoby
  • opieka koordynatora Polaka
  • szkolenie pracownicze w języku polskim
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę
  • ubezpieczenie
  • opcja skorzystania na miejscu z taniego kursu językowego
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2020.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3565e1a3921e881c