186,80 NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz przy pakowaniu sera w Stavanger 2023

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2023 00:08

Fabryka nabiału ze Stavanger poszukuje od zaraz chętnych lub pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pakowacz sera

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 186,80 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca manualna przy taśmie produkcyjnej w przetwórni mlecznej na produkcji sera
  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie sera krojonego

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, solidność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • zręczność

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 3200 NOK miesięcznie od osoby lub 5000 NOK od pary w wynajmowanych mieszkaniach
  • przeszkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie we wdrożeniu się w zadania
  • fajny, zgrany zespół
  • komplet odzieży pracowniczej
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2023. Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4676426df3957096