160-180/h NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Baerum

  • Miasto: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2017 02:39

Pilnie szukamy par także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Baerum od zaraz dla Polaków w fabryce przy przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 160-180 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Baerum, Norwegia

Liczba miejsc: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce z Baerum na produkcji kosmetyków
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie, foliowanie, etykietowanie
  • inne prace – np. wykładanie na linię produkcyjną pustych opakowań
  • wstępne magazynowanie
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • bezproblemowa zdolność pracy z ludźmi
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • konkurencyjne wynagrodzenie plus dietę na chociaż częściowe pokrycie kosztów zamieszkania
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach, koszt miesięczny to 4000 NOK od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/40/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 18359bd0fdbb3d0a

6 komentarzy na “Dla par oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kosmetyków bez języka Baerum”

  1. Dzień dobry,

    Spełniamy wraz z dziewczyną wymogi stawiane przez Państwa w ogłoszeniu.
    Bardzo prosimy o kontakt.
    Pozdrawiamy

    PAWEŁ +48 797 239 154

    WERONIKA +48 724 250 112

  2. Lukasz888jord na 22 września 2017 @ 21:55

    Jesteśmy zainteresowani pracą czekamy na wiadomośc jab.lukash@gmail.com

  3. Również bardzo prosimy o kontakt
    +48 506 478 988

  4. Liubomyr Sapa na 19 grudnia 2017 @ 16:06

    Jestem zainteresowany oraz z źoną, proszę o kontakt +48881404825

  5. witam,jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy,proszę o kontakt,
    herzawy45@Gmail.com

    telefon/+48 662 264 440

  6. Jarek Graczyk na 12 stycznia 2019 @ 16:24

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy z małżonką proszę o kontakt telefoniczny 781315450