168/h + mieszkanie NOK

Dla par dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji napojów bez języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 01:25

Oferujemy zatrudnienie w fabryce na produkcji napojów w Lillehammer. Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pracodawca początkowo oferuje gruntowne wdrożenie w obowiązki – szkolenie będzie dotyczyło między innymi zasad BHP, obsługi maszyn, wykonywania prac pomocniczych
  • zadania będą przydzielone zgodnie z indywidualnymi predyspozycjami – praca przy taśmie, przy myciu, konserwacji maszyn lub ich obsłudze, kontroli jakości pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • auto oraz prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość, zwinność, otwartość

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto lub w gotówce
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • dla par zapewnione wspólne zakwaterowanie za darmo w dobrych warunkach
  • dostęp do internetu po wi-fi

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 835c9696413041a