168/h + mieszkanie NOK

Dla par praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz na produkcji napojów Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 05:09

Propozycja zatrudnienia dla par na produkcji napojów w fabryce z Lillehammer. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • obecnie zakład produkujący napoje energetyczne i izotoniczne w Lillehammer poszukuje osób do pomocy
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o ciągłość produkcyjną, pakowanie, odmierzanie składników, obsługa maszyn itp.
  • zadania będą rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych z własnym autem
  • przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku i nawet podstawowa znajomość języka obcego (angielskiego lub norweskiego)

Zapewniamy:

  • wysokie pensje
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych i przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • darmowe zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • dla par możliwość wspólnego zamieszkania w 2 osobowych pokojach
  • dostęp do internetu bezpłatny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5755ae442e92e9f2

20 komentarzy na “Dla par praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz na produkcji napojów Lillehammer”

  1. mario1314 na 1 maja 2018 @ 17:00

    szukam pracy

  2. Kamil1997 na 3 maja 2018 @ 12:54

    Witam serdecznie jestem zainteresowany wraz z przyjacielem oferta pracy

  3. MoniaSylwia na 5 maja 2018 @ 17:05

    Witam
    Para szuka pracy.Jestesmy zainteresowani oferta , czekamy na telefon

  4. Andrzej20185 na 6 maja 2018 @ 13:25

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy

  5. MartynaBB na 10 maja 2018 @ 15:57

    Zainteresowana! 3 osoby. Kontakt pod numerem telefonu 669080413

  6. Dzimitry na 13 maja 2018 @ 14:49

    Witam.
    Para jest zainteresowana ofertą pracy

  7. Witam Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy 2 osoby
    email lukasztadeusz@gmail.com

  8. Piotr.Sloniowski na 17 maja 2018 @ 21:58

    Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam

  9. Witam jesteśmy razem z narzeczonym zainteresowani ofertą pracy.
    Numer telefonu 787 191 080, 531 273 974

  10. mariusz.pstrak na 20 maja 2018 @ 16:16

    małzenstwo znające jezyk angielski poszukuje pracy od zaraz kontakt +48 697 251 920

  11. Jestem zainteresowana kontakt : 696566558

  12. margaret3009 na 23 maja 2018 @ 21:59

    Witam, jestem zainteresowana wraz ze swoim Partnerem Państwa ofertą pracy.
    Pracę moźemy podjąć od 1 lipca 2018.
    Małgorzata
    504425814
    gosia.milena@wp.pl

  13. Zainteresowana 504700939

  14. Witam , jesteśmy zainteresowani oferta pracy , ( para szuka pracy )
    506 340 927

  15. Ewa Kaczmarek na 26 maja 2018 @ 20:56

    Witam jesteśmy zainteresowane ofertą pracy 2 osoby .Kontakt 783-508-441.
    Pozdrawiam

  16. Proszę o kontakt, dwie osoby zainteresowane.
    gabasliw@interia.pl

  17. Ewelina Pawlowska na 5 czerwca 2018 @ 22:20

    Witam,
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    Proszę o kontakt pod numer 883 001 017 lub ewelinacom37@gmail.com

  18. Ewelina Pawlowska na 5 czerwca 2018 @ 22:21

    Witam,
    Proszę o kontakt pod numer 883 001 917 lub ewelinacom37@gmail.com

  19. klaudiamarcelina na 6 czerwca 2018 @ 23:58

    Witamy, jesteśmy zainteresowane ofertą pracy, klaudiamarcelina@wp.pl

  20. Witam jestem zainteresowany pracą. proszę o kontakt tel.+48796341021. mirek19730225@wp.pl mieszkam 40km od Oslo.