160-180/h brutto NOK

Dla par praca w Norwegii 2021 bez języka od zaraz przy produkcji kosmetyków w fabryce z Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lipca 2021 01:29

Fabryka kosmetyków z Bærum poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla par także bez znajomości języka na produkcji żeli do mycia, szamponów, odżywek etc. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Bærum, Norwegia

Umowa: na pół roku

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce produkcyjnej z wdrożonymi systemami bezpieczeństwa
  • zadania przy produkcji żeli do mycia, szamponów do włosów, kremów, odżywek etc.
  • prace są stałe, przydzielane po szkoleniu pracowniczym zgodnie z predyspozycjami pracownika
  • do zadań należeć może obsługa sprzętów i urządzeń produkcyjnych, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na pół roku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zręczność
  • samodyscyplina
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • pracę w systemie zmianowym
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej z ubezpieczaniem, świadczeniami, urlopem
  • wdrożenie w obowiązki
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne dodatki i premie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/07/21. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 41060f21096d8f81