166-175 brutto/h NOK

Dla par praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2017 03:17

Pilnie szukamy pakowaczy bez znajomości języka do podjęcia zatrudnienia w Sarpsborg przy pakowaniu wędlin. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par przy taśmie produkcyjnej w zakładzie przetwórstwa.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 166 do 175 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa i higieny
  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie wędlin krojonych
  • bieżące zadania – obsługa krajalnicy, ważenie, foliowanie itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • preferowane zgłoszenia od osób zaznajomionych  zasadami HACCP lub ISO 22000
  • wysoka motywacja
  • świetne zorganizowanie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • bezkonfliktowość
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • norweską umowę o pracę z agencją a po 3 miesiącach możliwość przedłużenia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • zamieszkanie w cenie 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary za miesiąc

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2017″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1895984ef0930498