156,60/h NOK

Dla par praca w Norwegii bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 grudnia 2020 02:48

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w fabryce z Lillehammer przy pakowaniu czekoladek. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lillehammer, Niemcy

Umowa: 3 miesiące z opcją przedłużenia

Pensja: 156,60 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca w fabryce produkcyjnej przy linii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie jakości produktów oraz pakowanie czekoladowych pralinek/figurek

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość w przyswajaniu informacji

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach za 2500-3000 NOK miesięcznie *cena może się różnić w zależności od lokalizacji/standardu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • satysfakcjonujące dodatki do pensji podstawowej
  • umowę norweską na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia długotrwałej współpracy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca bieżącego miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8395fd345765f035