160-180/h brutto NOK

Dla par praca w Norwegii od zaraz produkcja kosmetyków bez języka w Bærum 2019

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:59

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bærum na produkcji kosmetyków także bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bærum, Norwegia

Wynagrodzenie: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • dbanie o wysoką jakość procesów produkcyjnych, składników oraz wyrobów
  • pilnowanie porządku
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • pakowanie wyrobów gotowych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień – na terenie zakładu obowiązuje totalny zakaz palenia
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące
  • stosowanie się do zasad BHP
  • elastyczność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • punktualność
  • zaangażowanie, staranność, niezawodność

Oferujemy:

  • osoby spełniające warunki postawione przez pracodawcę mogą liczyć na długotrwałe zatrudnienie w nowoczesnej firmie która martwi się o swoich pracowników, dobrze ich opłaca i zapewnia liczne benefity
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenia pracownicze
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/07/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 225d15d76d189c8

3 komentarze na “Dla par praca w Norwegii od zaraz produkcja kosmetyków bez języka w Bærum 2019”

  1. PARA JEST ZAINTERESOWANA PRACA 508333934

  2. daria1104 na 13 lipca 2019 @ 19:03

    Witam, dwie osoby są zainteresowane pracą. Kontakt: 505296343

  3. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną proszę o kontakt 732302062