od 168,20/h brutto NOK

Drammen, praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka na magazynie z elektroniką

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2020 04:29

Od zaraz w rejonie Drammen do podjęcia ciekawa praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem elektronicznym przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie hurtowni ze sprzętem IT

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin: od października 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • wykonywanie prac jako pomocnik magazyniera w hurtowni ze sprzętem IT
  • do zadań należeć będzie między innymi: rozładunek dostaw, przeprowadzanie kontroli produktów pod kątem zgodności z zamówieniem i rozkładanie na półkach magazynowych, aktualizowanie danych w systemie, kompletowanie zamówień zgodnie z listą, ich pakowanie i wysyłka, dbanie o porządek i inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od października
  • chęć podjęcia stałej pracy za granicą
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do samodzielnego, logicznego myślenia

Oferujemy:

  • pracę zmianową
  • norweskie warunki zatrudnienia – umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone w pierwszych dniach przez Polaka
  • płatne zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego me/10/20. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 4665f77db2668db1