220 /h NOK

Elektromonter – dam pracę w Norwegii na budowie od zaraz, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 03:09

Firma z branży budowlanej działająca w Oslo poszukuje od zaraz elektryków – elektromonterów do podjęcia pracy w Norwegii. Zatrudnienie na budowie dla osób z uprawnieniami DSB.

Miejsce pracy: Norwegia
Obowiązki:
• Wszelkie prace elektromonterskie
• Praca w tunelach

Wymagania:
• Uprawnienia DSB
• Doświadczenie w pracy w tunelach
• Numer norweski personalny
• Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie w zawodzie najlepiej udokumentowane
• Referencje ustne lub pisemne od poprzednich pracodawców
• Własne auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 220 NOK/h
• Dieta 195NOK/dzień
• Zakwaterowanie 1500 NOK/miesiąc
• Długoterminowe zatrudnienie
• Umowa z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

ID ogłoszenia: 2065a4e286a6c168