220 /h NOK

Elektryk DSB – praca w Norwegii na budowie w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:15

Firma z Oslo poszukuje elektryków DSB do legalnej pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie dla 10 osób przy montażu – demontażu instalacji elektrycznych. Pracodawca oczekuje znajomości języka angielskiego lub norweskiego.

W związku z nowym, dużym projektem zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Elektryk DSB

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Norwegia (Oslo)
Nr ref.: Elektryk DSB 6/17

Obowiązki:
– praca związana z demontażem/montażem instalacji elektrycznych na projektach

Wymagania:
– uprawnienia norweskie DSB
– min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwa długa współpraca
– umowa na warunkach norweskich
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 284594b7a7d77e4b