15,000.00 NOK

Elektryk – Norwegia praca w budownictwie od zaraz Oslo, Bergen 2021

  • Miasto: Osło, Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:01

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii od zaraz na stanowisku elektryka. Zatrudnienie w budownictwie m.in. na terenie Oslo, Bergen przy montażu i konserwacji instalacji elektrycznych.

EWC – Nowoczesna Agencja Pracy poszukuje doświadczonych pracowników chętnych wyjechać do Norwegii, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Norwegia

Atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Obowiązki:
• montaż, instalacja, konserwacja instalacji elektrycznych
• naprawa, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy.

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa
• min. 2 lata doświadczenia w pracy jako Elektryk
• mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego
• mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
• dobre referencje od poprzednich pracodawców, zdjęcia prac będą dodatkowym atutem
• gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
• zatrudnienie na norweskich warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
• pomoc konsultanta
• zakwaterowanie

rekrutacja@ewc.com.pl

ID ogłoszenia: 672600aae27d84af