Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

166 brutto/h NOK

Fizyczna praca Norwegia bez języka od zaraz Bergen przy naprawie palet

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2016 18:53

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla pracowników fizycznych przy naprawie palet. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka norweskiego na magazynie z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 166 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie naprawą, odświeżaniem palet drewnianych oraz ocenianiem ich stanu
  • rozładunek towaru na magazynie
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność, otwartość, odwaga

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, pracownik otrzymuje do dyspozycji własny pokój w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora z Polski na miejscu i pomoc we wszelkich możliwych kwestiach związanych z zaaklimatyzowaniem i podjęciem legalnego zatrudnienia na terenie Norwegii

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/012/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 16156e55e74b1a46

ilość wszystkich wyświetleń: 503, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.