od 170/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lipca 2021 01:00

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w Tønsberg od zaraz przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Tønsberg, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: od 170 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • fizyczna praca zespołowa przy świadczeniu usług przeprowadzkowych
  • praca w zmiennych godzinach – w zależności od zleceń
  • pracownika obowiązuje wsparcie zespołu przy wszelkich zadaniach, demontaż mebli, używanie elektronarzędzi, wynoszenie, znoszenie również w trudnych warunkach, załadunek na auto dostawcze, bezpieczny transport, rozpakowanie, montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do obowiązków
  • umiejętności techniczne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską na 3 miesiące próbne
  • opcja podjęcia stałej współpracy
  • pełny etat
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • profesjonalne przeszkolenie pracownicze + trening z polskojęzycznym koordynatorem
  • przyjazny zespół i rodzinną atmosferę
  • pomoc w szukaniu pokoju/mieszkania do wynajęcia lub zorganizowanie na miejscu w siedziby firmy w cenie 4000 NOK/osoba miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 75160e82ae477fe2