od 140/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia 2020 bez znajomości języka na myjni samochodowej od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2020 03:25

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na myjni samochodowej przy myciu i sprzątaniu aut. Zatrudnienie 2020 w Oslo od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Pensja: od 140 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna na myjni samochodowej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mycie, sprzątanie oraz odkażanie samochodów

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • zatrudnienie na czas określony z opcją podjęcia stałego zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w mieszkaniach pracowniczych
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia umiejętności
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w zgranym, ambitnym zespole

Aplikacja:
Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz kiedy auto błyszczy lepiej niż nowe, a do tego masz doświadczenie i wiedzę w temacie – nie zastanawiaj się tylko wyślij swoje CV.

Uwaga: na poprzednie zgłoszenie dostałem bardzo wiele aplikacji, dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia. Niestety nie byłem w stanie odpowiedzieć każdemu osobno, za co przepraszam.

e-mail: car-wash@reborn.com w tytule maila proszę wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

ID ogłoszenia: 4205eda9b382b6fd