od 160/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia bez języka przy sortowaniu owoców od zaraz w Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2022 01:01

Oferujemy zatrudnienie w Oslo przy sortowaniu owoców. Ogłoszenie fizycznej prac w Norwegii 2022 od zaraz również dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: od 160 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna, wykonywana manualne
  • obowiązkiem będzie sortowanie owoców i układanie ich w skrzynkach
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmianie wieczornej-nocnej
  • pełna punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy na najbliższe pół roku
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na norweskich warunkach
  • umowę na pół roku
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • pracę w systemie zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 45061ec018476d2e