do ustalenia NOK

Fizyczna praca Norwegia na myjni samochodowej bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 04:44

Myjnia samochodowa z Fredrikstad poszukuje pracowników fizycznych do mycia i sprzątania samochodów. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Fredrikstad

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • sprzątanie samochodów wewnątrz – odkurzanie, trzepanie i mycie dywaników
  • mycie i polerowanie na zewnątrz
  • dodatkowe zadania: pranie tapicerki, ozonowanie, auto detailing

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z doświadczeniem

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące
  • umowa na czas określony zgodna z norweskimi warunkami
  • wynagrodzenie według norweskich taryf
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia w długotrwałej perspektywie
  • zapewniony jest uniform służbowy

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pf/028/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 3955ca550526fe7