195 brutto/h NOK

Fizyczna praca Norwegia na myjni samochodowej bez języka od zaraz w Ålesund 2023

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2023 00:04

Od zaraz dla chętnych na terenie Ålesund do podjęcia fizyczna praca w Norwegii na myjni samochodowej. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu i myciu karoserii aut klientów. Zakwaterowanie darmowe zapewnione przez pierwsze 3 miesiące. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość języka angielskiego / norweskiego.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejscowość: Ålesund, Norwegia

Pensja: 195 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

Zadaniem pracownika na myjni samochodowej będzie wykonywanie pracy fizycznej, w tym mycie karoserii i sprzątanie wnętrz samochodów. Obowiązki te będą obejmować odkurzanie, polerowanie, konserwowanie plastików, woskowanie oraz nakładanie powłok ceramicznych.

Oczekiwania wobec kandydata:

Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Norwegii, posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym komunikację, minimum roczne doświadczenie w podobnej pracy, gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii, zaangażowanie w wykonywaną pracę i punktualność.

Firma oferuje:

Terminowe i solidne wynagrodzenie, zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na określony czas z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie, atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, bezpłatne zamieszkanie przez pierwsze 3 miesiące dla osób przedłużających umowę, po tym okresie konieczność zorganizowania sobie miejsca zamieszkania we własnym zakresie.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „myjnia samochodowa Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca marca 2023. Nie zwlekaj wysyłaj zgłoszenie!

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 201640bac2331fe9