Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do uzgodnienia NOK

Fizyczna praca Norwegia na myjni samochodowej od zaraz Bergen z językiem angielskim

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2017 04:34

Oferta aktualnej pracy w Norwegii dla pracowników fizycznych ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie od zaraz w Bergen na myjni samochodowej przy myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w myjni samochodowej

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia NOK

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielnie odbieranie samochodów od klientów, sprzątanie i mycie aut oraz odprowadzanie ich na parking
  • bardzo ważne jest dokładne sprzątanie – w tym odkurzanie, mycie szyb od wewnątrz, konserwacja części, polerowanie, woskowanie itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dokładność

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w weekendy – dodatkową z opcją zwiększenia liczby godzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą pracą w Norwegii, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • biuro@cba-eu.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-275e82/

ID ogłoszenia: 99259ea7c060e9f4

ilość wszystkich wyświetleń: 273, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.