162/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia od marca 2019 przy melioracji bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 05:07

Oferujemy zatrudnienie od II połowy marca 2019 dla osób bez znajomości języka z Drammen. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji, udrażnianiu rowów, przepustów itp.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: 162 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc: 4

Termin: od II połowy marca 2019

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy melioracji, udrożnianiu rowów, przepustów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wycinanie, traw, usuwanie odpadów, odmulanie dna zbiorników itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • wykonywanie zadań zgodnie z BHP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • możliwość zabrania odpowiedniej odzieży do pracy
  • sumienność, pracowitość, pełna dyscyplina

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, koszt to tylko 2500 NOK miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach
  • pracę do podjęcia od II połowy marca 2019
  • umowę norweską na czas określony
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2015, 2016, 2017, 2018 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2019.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2019 Drammen”

ID ogłoszenia: 6265c68169a991a5

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia od marca 2019 przy melioracji bez języka Drammen”

  1. Sebastian chelminiak na 3 kwietnia 2019 @ 19:12

    Jestem zainteresowany pracą przy melioracji proszę o kontakt 736126554