175/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia od zaraz na myjni samochodowej bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 września 2018 03:06

Myjnia samochodowa z Bergen prowadzi nabór pracowników. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu samochodów osobowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pracownik myjni

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym jako pomocnik na myjni
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie mycie oraz sprzątanie samochodów osobowych
  • zadania zgodnie z pakietem wybranym przez klienta – odkurzanie, trzepanie i mycie dywaników, mycie, woskowanie itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, pełna samodzielność, punktualność
  • brak problemów zdrowotnych
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja
  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego – norweski nie jest potrzebny
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne premie za rzetelną pracę i frekwencję
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy do 22 grudnia 2018
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie wypłacane na czas w terminie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca września 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest jeszcze we wrześniu, reszta od października.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3475b9ccccc4b087

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz na myjni samochodowej bez języka Bergen”

  1. Witam byłbym zainteresowany ,angielski mam opanowany ponad komunikatywny w dziecinstwie bylem za granuca 5 lat stad jezyk pozdrawiam .