23500/mc brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy naprawie palet bez znajomości języka Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2017 02:30

Proponujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie z Ålesund skierowane do Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Ålesund, Norwegia

Zarobki: 13500 NOK brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Liczba wakatów 2

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna, polegająca na samodzielnej naprawie palet drewnianych oraz skrzyń (opakowań logistycznych)
  • osoba zatrudniona będzie dokonywała kontroli jakości oraz odnawiała powierzone rzeczy za pomocą elektronarzędzi

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w stolarce lub na podobnym stanowisku
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • bardo dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • solidność, spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na cały czas trwania umowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej, podpisanej na pół roku
  • legalną pracę w Norwegii i sprawdzonego pracodawcę
  • pełny etat i stałe godziny – od 8 do 16 z 30 minutową przerwą
  • ubezpieczenie i pomoc medyczną

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca września 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest w drugim tygodniu października.

e-mail: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 68559bd057868502

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy naprawie palet bez znajomości języka Ålesund”

  1. Lukasz888jord na 22 września 2017 @ 22:16

    Witam! Pracuje w polsce na takim samym stanowisku. Posiadam doświadczenie w naprawch palet a także w zbijaniu palet EPAL ręcznie pistoletem na sprężone powietrze oraz obsługe lini produkcyjnej EPAL.
    Język ang w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kat. B,B+E ,C, C+E (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych np: zawożenie poprawionych palet do klienta lub odwrotnie)
    Proszę o rozważenie mojej oferty Dziękuje Pozdrawiam
    e-mail jab.lukash@gmail.com