154,20/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia od zaraz w pralni bez znajomości języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2018 05:29

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii jako pracownik pralni. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka w Bergen przy obsłudze urządzeń, składaniu, sortowaniu i prasowaniu prania.

Stanowisko: pracownik fizyczny – w pralni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 154,20 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sortowanie ubrań, włączanie pralek, obsługę suszarek, składanie i prasowanie
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • sprawdzonego pracodawcę
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w 2 osobowych pokojach za 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę na pół roku w oparciu o norweską umowę
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

arbeider/05/18

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 4165aecc604a5ef5

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia od zaraz w pralni bez znajomości języka Bergen”

  1. witam,

    jestem zainteresowany tą ofertą pracy i moja dziewczyna też:) proszę kontaktować
    herzawy45@Gmail.com