203,20/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia przy odśnieżaniu bez znajomości języka od zaraz, Lillehammer 2023

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2023 00:53

Od zaraz w Lillehammer propozycja fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie 2023 także dla osób bez znajomości języka norweskiego. Mieszkanie na miejscu zapewnione będzie odpłatnie dla pracowników na okres całej współpracy (planowo do końca marca).

Stanowisko: Pracownik fizyczny – przy odśnieżaniu

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 203,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Termin: praca do końca marca 2023 – w przypadku braku opadów możliwe inne prace fizyczne

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy odśnieżaniu różnego rodzaju powierzchni – parkingów, ulic, parków, posesji prywatnych, firm – w zależności od aktualnego zlecenia
  • zadania wykonywane są na zewnątrz manualnie oraz maszynowo

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • brak problemów zdrowotnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • norweską umowę tymczasową
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w każdej sprawie – pracownicy mogą liczyć na wsparcie w urzędach, bankach itp.
  • ciepły uniform służbowy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne w cenie 4300 NOK miesięcznie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 02/2023 + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do 10.02.2023 włącznie.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 59363dd756203b0f