do uzgodnienia NOK

Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy przygotowaniu aut do sprzedaży Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2017 03:22

Aktualna propozycja zatrudnienia w Oslo na stanowisku auto detailer w warsztacie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków przy przygotowaniu aut do sprzedaży.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – Auto detailer
Miasto: Oslo, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie przygotowanie samochodów do sprzedaży
  • prace polegają na odkurzeniu wnętrza, myciu, polerowaniu, usuwaniu zabezpieczeń, taśm i naklejek
  • obowiązkiem będzie również doposażenie aut w brakujące elementy

Oczekiwania:

  • aktualne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie w kierunku mechanicznym
  • prawo jazdy kat.B
  • praktyka zawodowa w naprawie sterowników dla przemysłu motoryzacyjnego

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki godzinowe
  • norweską umowę o pracę
  • pracę w wymiarze 37,5 godziny na tydzień od poniedziałku do piątku
  • w wybranych warsztatach opcja wypracowywania nadgodzin
  • przez pierwsze pół roku zatrudnienie w norweskiej firmie a później podpisanie umowy długotrwałej bezpośrednio z warsztatem
  • uniform oraz odpowiednie obuwie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania oraz w sprawach formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy
  • wsparcie konsultanta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • biuro@cba-eu.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26l330/

ID ogłoszenia: 664595edd6257614