175/h brutto NOK

Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka na farmie rybnej od zaraz Horten

  • Miasto: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 00:41

Aktualnie poszukujemy osób do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na farmie rybnej. Zatrudnienie od zaraz w Horten dla osób również bez znajomości języka norweskiego przy karmieniu, odławianiu i odpowiednim przechowywaniu ryb.

Stanowisko: Pracownik farmy rybnej

Miejsce zatrudnienia: Horten, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie pomagał w pracach porządkowych, odmulaniu zbiorników, sprzątaniu
  • obowiązkiem będzie również karmienie, odławianie i przechowywanie ryb
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • zmotywowanie
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • sumienność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na czas próbny z opcją przedłużenia
  • umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pomoc w podnoszeniu kwalifikacji
  • odzież roboczą i obuwie
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

0010/005/18.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

ID ogłoszenia: 7125adb49e374e88

2 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka na farmie rybnej od zaraz Horten”

  1. Zapasniktomasz na 12 sierpnia 2018 @ 14:19

    Witam Jestem Ichtiologiem prosił bym o kontakt na adres mailowy zapasniktomasz@gmail.com. Jestem zainteresowany tą ofertą.