od 152/h brutto NOK

Fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2022 00:28

Od zaraz zatrudnienie w Trondheim przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka i doświadczenia – przyuczenie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Zarobki: od 152 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Zakres zadań:

  • fizyczna praca w sortowni odzieży i akcesoriów używanych
  • zadaniem będzie rozdzielanie ręczne ubrań przy stołach lub taśmie
  • obowiązuje szybkie tempo pracy

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • świetna organizacja czasu pracy
  • uczynność
  • punktualność
  • samodzielność

Oferujemy:

  • w pełni legalne warunki zatrudnienia
  • opcja pobierania zaliczek
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na konto lub do ręki
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • dla najlepszych pracowników umowę na stałe
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy relokacji
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca kwietnia 2022. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 180625190295ab9e