do ustalenia NOK

Fizyczna praca w Norwegii przy przeprowadzkach w Oslo z językiem angielskim dla Polaków

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 00:32

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Oferujemy zatrudnienie w Oslo dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik przy przeprowadzkach

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca dzieli się na dwa etapy – 1 etap to zdemontowanie mebli i przygotowanie do przewiezienia. Bardzo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie mebli oraz innego sprzętu.
  • Drugi etap rozpoczyna się po przewiezieniu rzeczy klientów na miejsce docelowe. Pracownicy odpowiedzialni będą za rozładunek towaru oraz pomoc w montażu zgodnie z zaleceniem.
Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • odpowiedzialność
  • pracowitość
  • zdolność przewidywania niektórych rzeczy – głównie jeżeli chodzi o przewóz towaru
  • duża dokładność
  • dbanie o powierzone mienie
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
Zapewniamy:
  • legalne warunki zatrudnienia
  • przyjazne warunki pracy w młodym, ambitnym zespole
  • wysokie zarobki
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • stały kontakt z przedstawicielem w Polsce

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 76055a41a2f84fe1

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii przy przeprowadzkach w Oslo z językiem angielskim dla Polaków”

  1. przemekw200 na 23 lipca 2015 @ 16:09

    Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą. Prosze o kontakt mailowy popardowskip@gmail.com
    Wysoka sprawnosc fizyczna, dobra znajommosc języka angielskiego oraz doswiadczenie