235 brutto/h NOK

Fizyczna praca w Norwegii jako śmieciarz-ładowacz od zaraz bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2023 00:18

Od zaraz na terenie Oslo do podjęcia fizyczna praca w Norwegii jako śmieciarz – ładowacz. Zatrudnienie dostępne bez znajomości języka norweskiego w firmie komunalnej przy odbieraniu odpadów od klientów prywatnych i firm. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: śmieciarz / ładowacz

Miejsce: Oslo i okolice

Zarobki: od 235 NOK/h brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Firma komunalna z Oslo poszukuje dyspozycyjnych i zmotywowanych pracowników do pracy na stanowisku ładowacza / śmieciarza.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z pracownikami firmy oraz klientami
Dobra kondycja fizyczna, ponieważ praca ta wymaga dużego wysiłku fizycznego i jest wykonywana w różnych warunkach atmosferycznych
Doświadczenie w pracy na stanowisku śmieciarza / ładowacza będzie dodatkowym atutem
Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia
Mile widziane osoby przebywające obecnie w Norwegii

Zadania:

Ładowanie śmieci na samochody
Rozładunek śmieci w wyznaczonych miejscach
Obsługa specjalistycznego sprzętu
Wydawanie worków do segregacji
Praca w zespole

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 235 NOK/h brutto
Zakwaterowanie w kwocie 4500 NOK miesięcznie
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie w tym uczestnictwa w kursach językowych
Zatrudnienie bez języka norweskiego

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

sl/f/05/23.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 7836439c698d0498