do ustalenia NOK

Norwegia praca fizyczna na magazynie przy rozładunku, sortowaniu bez języka Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2015 11:27

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii na magazynie firmy kurierskiej przy rozładunku, załadunki i sortowaniu paczek. Oferta z Sarpsborg bez znajomości języka norweskiego od lipca 2015.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od lipca 2015

Obowiązki:

  • Praca odbywa się na magazynie firmy kurierskiej. Osoba zatrudniona pracuje na zmianie nocnej. Do zadań należeć będzie rozładunek samochodów dostawczych, sortowanie paczek na miejscu oraz ponowny załadunek na mniejsze auta.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • swobodna umiejętność obsługi komputera
  • doskonałe zorganizowanie
  • obowiązkowość, pracowitość
  • konieczne jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego miejsca zamieszkania
  • norweskie stawki godzinowe
  • praca na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie na pełny etat
  • obowiązują wyłącznie zmiany nocne

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 1/7/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl, oraz załączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 60558e71273913f