100 podstawy + premia od auta NOK

Fizyczna praca w Norwegii na myjni samochodowej Oslo bez znajomości języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2014 02:54

Myjnia samochodowa w Oslo zatrudni dwie osoby do fizycznej pracy w Norwegii przy myciu samochodów. Oferta bez języka norweskiego dla osób z doświadczeniem gotowych do podjęcia sezonowej pracy na okres czerwiec – wrzesień 2014.

Stanowisko: pracownik myjni
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 100 NOK brutto/h podstawy + premia od umytego każdego auta
Liczba wakatów: 2

Zadania:
– mycie karoserii samochodowych
– czyszczenie wnętrz, kokpitów, wycieranie szyb
– pranie tapicerki
– nakładanie wosków twardych i politur
– trzepanie dywaników etc.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na myjni
– komunikatywny języka angielski
– dyspozycyjność od czerwca do końca września
– prawo jazdy kat. B
– wysoka motywacja

Oferujemy:
– pracę sezonową w Norwegii z wynagrodzeniem prowizyjnym
– zakwaterowanie płatne w położonym niedaleko myjni mieszkaniu (koszt 4000 NOK od osoby)
– pomoc związaną z formalnościami

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „myjnia Oslo”

ID ogłoszenia: 4995383dd1c59801

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii na myjni samochodowej Oslo bez znajomości języka”

  1. luk.kiljan na 28 maja 2014 @ 21:59

    Witam.
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Posiadamy samochód oraz gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Mieszkamy 15 km od Hammar . Jest nas 4 osoby (3m,1k) .Jeżeli oferta jest ciągle aktualna proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

    Norway +47 486 16 223
    Poland +48 500 578 052

    mail: luk.kiljan@gmail.com

  2. tomecki994 na 2 czerwca 2014 @ 20:09

    Witam
    Jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Dwóch studentów mogących podjąć pracę od początku lipca.

    Nasze silne strony:
    – bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    – dobra kondycja fizyczna, w pełni sprawni, przyzwyczajeni do ciężkiej pracy, komunikatywny
    – prawo jazdy kategorii B
    – dyspozycyjność od początku lipca do końca września
    – doświadczenie w myciu samochodów.
    – odpowiedzialność

    e-mail: tomecki994@gmail.com

  3. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam prawojazdy kat :C,jestem osobą sprawną fizycznie,angielski w stopniu komunikatywnym,dyspozycyjny od początku lipca do końca września.e-mail femstal@onet.pl

  4. krzysieklub na 18 czerwca 2014 @ 14:22

    Witam, ma na imię Krzysiek (25lat) energiczny, bez nałogów, gotowy do podjęcia pracy od zaraz po przyjeździe tzn (05.07.2014 będę w Tomter-1825), przyjeżdżam autem więc kwestia dojazdu do miejsca pracy nie stanowi problemu. Pracowałem w Anglii na międzynarodowym lotnisku Heathrow gdzie komunikatywna znajomość języka angielskiego była priorytetem, nabyłem również doświadczenie w budowlance na terenie Anglii (praca przy fasadach, szklenie budynków, montowanie aluminium). Język angielski pozwala mi na swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie. W Polsce zajmowałem się pracą w markecie, jako pracownik produkcji czy kierowca. Z przyjemnością prześle Państwu swój życiorys na wskazany adres.
    Mój mail: krzysieklub@gmail.com
    tel: 0048 723836826

  5. BartoszSerafin09 na 27 lipca 2014 @ 13:28

    Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. 19 lat, dobra kondycja, dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie(certyfikat), aktualnie jestem w Oslo, gotowy do podjęcia pracy od zaraz do końca września.
    Email: bartoszserafin09@gmail.com
    Tel: 793 055 037