150/h netto NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez języka Oslo przy przeprowadzkach

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2016 04:03

Firma z Oslo oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Zatrudnienie z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 150 NOK netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie wykonywał polecenia przełożonego
  • zadania polegać będą na rozmontowaniu oraz przeniesieniu na pakę samochodu różnego rodzaju sprzętu, mebli oraz rzeczy osobistych klientów, po przewozie rozładunek i montaż mebli
  • zdarzają się zlecenia dotyczące przeprowadzek firm jak i klientów indywidualnych

Oczekiwania:

  • uczciwość, dokładność, sumienność
  • zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia
  • bardzo dobra kondycja fizyczna i brak problemów ze zdrowiem
  • bezkonfliktowość, zdolność do pracy zespołowej
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie, wypłacane zawsze terminowo
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w Norwegii bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@agencjabgk.pl

Koniecznie prosimy załączyć w zgłoszeniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_fizyczny_w_norwegii__przeprowadzki,ogloszenie,20160321124553.html

ID ogłoszenia: 35756fb22cfb8e92

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez języka Oslo przy przeprowadzkach”

  1. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 17:04

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam