162/h NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy melioracji bez znajomości języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2018 15:54

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego przy melioracji. Zatrudnienie od zaraz w Drammen przy odmulaniu, oczyszczaniu rowów melioracyjnych, kanałów ściekowych etc.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Stawka godzinowa: 162 na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz do końca października 2018

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Zakres zadań:

  • zadania będą polegały na wykonywaniu prac fizycznych polegających na melioracji rowów
  • osoba zatrudniona zajmuje się usuwaniem odpadów, odmulaniem, wykaszaniem traw itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angirlskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz do końca września 2018

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, norweskiej umowy o pracę na czas określony
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w taniej cenie – koszt miesięczny to tylko 2500 NOK

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015, 2016, 2017 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2018.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Melioracja, Drammen”

ID ogłoszenia: 9265aa520c9d3fb4

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy melioracji bez znajomości języka Drammen”

  1. Blazej38 na 12 marca 2018 @ 12:32

    Dzień dobry .
    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt

  2. Witam,
    jestem zainteresowany pracą przy melioracji, jestem gotowy podjąć zatrudnienie od zaraz. Praca fizyczna nie stanowi dla mnie problemu, mam 34 lata, brak nałogów, nie mam problemów ze zdrowiem.

    Proszę o telefon celem przybliżenia mojej osoby.

    Pozdrawiam
    Michał
    tel +47 966 89 614

  3. Witam,
    Z chęcią podejmę się pracy u Państwa.Posiadam wszystkie wymagania oraz z chęcią wyślę Cv Emailem.Proszę o kontakt.
    Kontakt: 506868299 , dejmar@o2.pl

  4. kondzio91 na 22 marca 2018 @ 18:15

    Witam jestem zainteresowany pracą i posiadam odpowiednie doświadczenie. Proszę o kontakt telefoniczny lub o nadesłanie swojego nr telefonu .
    Konrad Szegda +48793635408 , szedzio91@gmail.com.
    Mieszkam w Drammen i mogę podjąć pracę od zaraz . Pozdrawiam