do uzgodnienia NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy recyklingu bez znajomości języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 03:30

Aktualna oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu odpadów w Bergen. Zatrudnienie od stycznia 2017 przy recyklingu dla Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy recyklingu
Miasto: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia
Start: od stycznia 2017

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku jest ręczne sortowanie odpadów na taśmie
  • praca wykonywana będzie w specjalnej odzieży oraz grubych rękawicach

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • energiczność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej
  • doskonała sprawność
  • brak alergii
  • bardzo dobre zdrowie
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dyspozycyjność od stycznia 2017

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • gruntowne przeszkolenie
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne a dla najlepszych przedłużenie umowy
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/01/17

Rozpoczęcie pracy od stycznia 2017!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 5515867114d6dc32

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy recyklingu bez znajomości języka Bergen”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PODJECIEM PRACY OD ZARAZ PROSZE O KONTAKT
    TEL +48 511-502-810
    E-MAI ; tomasnapierala@02.pl

  2. adrianjaglewicz1@wp.pl na 6 stycznia 2017 @ 17:57

    WITAM JESTEM POWAŻNIE ZAINTERESOWANY PAŃSTWA OFERTĄ PRACY , PROSZĘ O KONTAKT ;
    adrianjaglewicz@wp.pl
    tel: 534947163

  3. Witam Jestem Zainteresowany Taka Pracą Proszę o Kontrakt:jack856@wp.pl tel 530561951 Pdozdrawiam

  4. dawidkaminski na 18 stycznia 2017 @ 15:03

    Witam.
    Jestem zainteresowany ta oferta pracy na stale mieszkam w Holandii posiadam bogate doswiadczenie w pracy przy recyklingu uprawnienia na koparki ladowarki wozki widlowe j.angielski biegle.
    Mozliwosc wyjazdu od zaraz.
    Tel.0031644026166

  5. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy ..mam doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce .proszę o kontakt pod numerem 733009976.