od 158/h brutto NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz sortowanie paczek bez języka Fredrikstad 2021

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 01:51

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy sortowaniu paczek na magazynie we Fredrikstad. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: od 158 NOK na godzinę pracy brutto – stawka będzie wzrastać wraz ze stażem pracy

Stanowisko: Sortowacz paczek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca jako sortowacz paczek
  • zatrudnienie na magazynie logistycznym przy rozdzielaniu przesyłek, załadunku, dbaniu o porządek oraz zabezpieczaniu przesyłek które ulegają uszkodzeniu

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność do pracy samodzielnej oraz w grupie
  • zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych
  • norweską umowę o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • system zmianowy
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • solidne wynagrodzenie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pełny etat

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 35360ccd97396d85