154,20/h brutto NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz w pralni przemysłowej bez języka Bergen 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 02:59

Aktualna oferta fizycznej pracy w Norwegii w pralni przemysłowej. Zatrudnienie dla Polaków również bez znajomości języka od zaraz w Bergen przy obsłudze maszyn, składaniu prania, sortowaniu etc.

Stanowisko: Pracownik pralni przemysłowej

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 154,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w pralni przemysłowej przy przesortowaniu prania, włączaniu pralek, załadunku, włączanie suszarek, prasowanie, pakowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o porządek

Wymagania:

  • chęć do nauki
  • bardzo dobra kondycyjna fizyczna
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy
  • pełna samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie
  • niezawodność

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • pracę u sprawdzonego pracodawcy
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • miły i przyjazny zespół
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • świetne zaplecze socjalne
  • premie za frekwencje
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

arbeider/10/19

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 7035daae75a23925